o Pewnych Domach

nasze domy

 

Z nieruchomościami jestem związana od blisko 10 lat.
Uczestniczę w tym rynku czynnie i zawsze z taką samą pasją oraz zaangażowaniem.
Dlaczego? - bo nieruchomosci to moje życie i uwielbiam je!
Przez lata udało nam się wypracować dobrze działające i sprawdzające się w naszym biznesie strategie. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, prowadzimy i zarządzamy projektami remontowymi i budowlanymi, podnosimy wartość nieruchomosci, rewitaliujemy, remontujemy i dajemy nowe życie nieruchomościom naszym oraz naszych klientów, zajmujemy się wynajmem długoterminowym i zarzadzaniem nim. Pracujemy zarówno z inwestorami jak i klientami indywidualnymi. W naszym portfolio znajdziecie nieruchomości nasze i naszych klientów i nie ma znaczenia które są czyje -opiekujemy się nimi dokładnie tak samo dobrze.
Nasz model pracy znacząco różni się od powszechnie funkcjonującego na rynku. Najważniejsze to, że zawsze bazujemy na ścisłej współpracy z Państwem, a nasze działania nigdy nie mogą stanowić dla siebie konkurencji. Pracujemy tylko na wyłącznościach.
Łamiemy stereotypy, opracowujemy indywidualny tryb pracy, tematyczne sesje zdjęciowe i filmowe, inne-ciekawe opisy. Inwestujemy czas i środki. Idziemy czasami pod prąd ale zawsze po to abyśmy razem z Państwem osiągnęli nasz wspólny cel.
Moje wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie, że obrót nieruchomościami to często bardzo skomplikowany proces od prawidłowości którego może zależeć bezpieczeństwo Państwa majątku. Takich kwestii nigdy nie powinno się pozostawiać przypadkowi.
Nieruchomości wymagają kreatywności, a im trudniejszy temat tym ciekawsza praca.
Zapraszam do mojej pasji
Martyna Jaśkiewicz
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz